#47 Rudolf Hausner (1914-1995), Adam|Rudolf Hausner (1914-1995), Adam

200

Rudolf Hausner (1914-1995), Adam, Grafik, ED 620/3000, signiert R.Hausner, gerahmt mit Glas, 67 x 50 cm.|Rudolf Hausner (1914-1995), Adam, graphic, ED 620/3000, signed R.Hausner, framed with glass, dimensions: 67 x 50 cm.
EUR 200
EUR 400