#98 Rudolf Hausner* (1914-1995), Adam | Rudolf Hausner* (1914-1995), Adam

325

Rudolf Hausner (1914-1995), Adam, graphic, ED 620/3000, signed R.Hausner, framed with glass, dimensions: 67 x 50 cm. | Rudolf Hausner (1914-1995), Adam, Grafik, ED 620/3000, signiert R.Hausner, gerahmt mit Glas, Maße: 67 x 50 cm.

325
400